• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  1.332,39
  % 0,14
 • BITCOIN
  456890,341
  % 0,56
 • ETHEREUM
  21327
  % 9,41

Akbank Telefon Bankacılığı 444 25 25

Akbank Telefon Bankacılığı 444 25 25

Ülkemizin en büyük bankalarından olan Akbank, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilme adına kendisini her geçen gün daha da geliştirmektedir. Özellikle Akbank telefon bankacılığı hizmetleri sayesinde müşterilerinin hemen her işini evlerinde, dışarda, işte ya da seyahat halindeyken halledebilmelerini sağlamaktadır. Son derece gelişmiş sesli yanıt sistemi ile artık Akbank müşterileri bütün işlemlerini çok daha kolay bir şekilde halledebilmektedir. Bankacılık adına aklınıza gelebilecek hemen her tür işlemi çağrı merkezleri üzerinden yapabilmeniz için tek yapmanız gereken şey telefon bankacılığına üye olmaktır.

Eğer sizde Akbank müşterisi iseniz, Akbank’ın telefon bankacılığı hizmetlerinden kesinlikle faydalanmalısınız. 0850 222 25 25 veya 444 25 25 numaraları üzerinden Akbank müşteri hizmetlerine kolaylıkla bağlanabilmektesiniz. Akbank müşteri hizmetleri aracılığı ile döviz alma, kredi kartı borcu ödeme ya da repo işlemleri gibi daha birçok işlemi yapabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız makalemiz size yardımcı olabilir.

Akbank Telefon Bankacılığı Avantajları

Hemen her alanda profesyonel hizmet sağlayan Akbank’ın, çağrı merkezinde görev yapan kişilerde alnında uzman kişilerden oluşmaktadır. Akbank telefon bankacılığı üzerinden bu sayede hemen her bilgiye en güvenilir ve sağlam kaynaklardan ulaşabilmektesiniz. Birçok alanda olduğu gibi müşteri hizmetleri kalitesi noktasında da diğer bankalardan ayrılan Akbank, sizlere çok hızlı cevap vermektedir. Hem teknik alt yapısının mükemmelliği sayesinde hem de çalışan elemanlarının profesyonelliği sayesinde her tür ihtiyacınızı çok hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Çok acil durumlarda müşteri temsilcileri size yardım edebilme adına hemen her yetkiye sahip olmaktadırlar. Çok nadir yetkili olamadıkları alanlarda ise, yetkili birimlere anında ulaşarak işinizi rahatlıkla çözüme kavuşturmaktadırlar. Akbank müşteri hizmetlerine hem hafa içi hem hafta sonu olmak üzere 7/24 bağlanarak hizmet alabilmektesiniz. Akbank telefon bankacılığı avantajları arasında yer alan bir diğer önemli nokta ise, ülke sınırlarımız içerisinde günün her vakti ulaşarak işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Böylece işlerinizi şubeye gidip dakikalarca sıra beklemek zorunda kalmadan yapabilmektesiniz.

Akbank Telefon Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok alanda farkını ortaya koyan Akbank, telefon ücretleri noktasında da neredeyse bütün bankalardan çok daha uygun bir fiyata sahiptir. Bu yönüyle de en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olmaktadır.

Akbank Telefon Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şayet Akbank telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, ilk önce telefon bankacılığı şifresi edinmiş olmanız gerekmektedir. Tabi bunun yanında birde bankacılık ürün hizmetleri sözleşmesini imzalamış olmalısınız. Esasında Akbank telefon bankacılığı hizmetleri için ön şart olan ürün sözleşmesini bütün kullanıcılar ilk hesap açtırırken imzalamış olmaktadırlar. Bu yüzden sadece telefon bankacılığı şifresi alınması yeterli olmaktadır. Telefon bankacılığı şifre işlemlerinizi halletmek için ise ilk olarak 0850 222 25 25 ya da 444 25 25 numaralı çağrı merkezlerini aramalısınız.

Arama işlemini gerçekleştirdikten sonra müşteri numarası ve NEO banka kartınızın 4 haneli şifresini tuşlamanız gerekmektedir. Sonrasında telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilmektesiniz. Banka kartı yerine kredi kartınız var ise, 16 haneli kart numaranız ve kartınızın şifresi ile de telefon bankacılığı hizmeti alabilmektesiniz. Fakat kredi kartı şifresi ya da ATM ile telefon bankacılığını kullananların yapabilecekleri işlemler sınırlı olmaktadır. Özellikle EFT, havale ya da hesaba ilişkin komutlar verilebilmesi için Akbank telefon bankacılığı şifresi alınmış olmalıdır.

Bunun içinde yapmanız gereken kendinize en yakın olan bir Akbank şubesine bir defaya mahsus olmak üzere giderek parola talep formu doldurmanız gerekmektedir. Formun doldurulmasıyla birlikte müşteriye bir adet SMS gönderilmektedir. Gelen SMS içerisinde yer alan direktiflere uyarak SMS’i yanıtlamanızla birlikte telefon bankacılığı parolası belirlenmektedir. Şayet gelen SMS’e 3 gün içerisinde yanıt vermezseniz yeniden talep formu doldurmanız gerekmektedir.