#ziraat bankası

  • Ziraat Bankası Evlilik Kredisi Oranları

    Devlet destekli düğün kredisi almak isteyen çiftler, devletin yeni evlenmek isteyen kişilere sağladığı sosyal destekler arasında yer alır. Evlenmek isteyen fakat maddi zorluklar ve ekonomik yetersizliklerden dolayı evlenemeyen gençleri sevindiren haber Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan geldi. Yapılan düzenlemede belirli kriterlere uygun olan gençlere devlet destekli evlilik kredisi verilmektedir. Krediye başvurup onaylanması durumunda gençler söz.. devamını oku. 23 Aralık 2019 tarihinde Kredi kategorisine yazıldı. 35 kez okundu.
  • Ziraat Bankası Cebe Havale Nasıl Yapılır?

    Cebe havale işlemlerinde ilk bilmeniz gereken öncelikle, kendi kimlik ve cep telefonu numaranıza havale işlemi yapamamaktasınız. Bunu söyledikten sonra Ziraat Bankası cebe havale nasıl yapılır ve ne gibi detayları bulunmaktadır bunlardan bahsetmeye geçebiliriz. Cebe havale işlemlerinde bazı bilgileri bilmenizde ve ondan sonra bu işlemleri gerçekleştirmenizde fayda olmaktadır. Günlük limit bazında en fazla 500 TL olmak üzere ancak iki işlem yapabilmektesiniz... devamını oku. 23 Temmuz 2019 tarihinde Banka İşlem Bilgi kategorisine yazıldı. 58 kez okundu.
  • Ziraat Bankası Hesap Kapatma

    Ziraat Bankası ülkemizin en köklü bankalarından bir tanesidir. 1863 yılında kurulmuş olup, o günden bu güne dek halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Ziraat Bankası hesap kapatma işlemi yapmak isteyenler bu yazımızda aradıkları hemen her detayı bulabileceklerdir. Ziraat Bankası halkına her alanda en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamış bir banka olmaktadır. Bu yüzden hesap açtırma ve kapatma gibi işlemlerde her işinizi hiç zorlanmadan kolayca.. devamını oku. tarihinde Banka İşlem Bilgi kategorisine yazıldı. 204 kez okundu.