• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  1.345,15
  % 1,10
 • BITCOIN
  418032,614
  % -8,18
 • ETHEREUM
  19179.48
  % -11,23

Gelir Belgesiz Şartsız 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Şartsız 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Günümüz şartlarında bankalar ile ilişkisi olmayan kişi neredeyse yoktur. Eğer 18 yaşından büyükseniz ve kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için finansal hayatınızı yönetmeniz gerekiyorsa, muhtemelen bir bankadan kredi veya kredi kartı kullanmanız gerekmiştir. Bu durumda da bankaların başvurularında gelir belgesi talep ettiğini biliyorsunuzdur. Biz bu yazımızda sizler için gelir belgesiz kredi veren bankalar arasından 10 bin TL tutarında kredi almak için yapmanız gerekenleri açıklayacağız.

GELİR BELGESİZ KREDİ HAKKINDA

Tüketicilerin sıklıkla karşılaştıkları bir başvuru gerekliliği olan gelir belgesi, bazı bankalar tarafından talep edilmeye bilmektedir. Özellikle düşük tutarlı kredilerde gelir belgesini talep etmeyen bankalar yalnızca sizin sağladığınız gelir bilgilerini dikkate alarak kredinizi sağlamaktadır. Bu anlamda 10 bin TL tutarında bir kredi içinde birçok bankanın gelir belgesi talep etmediğini söyleyebiliriz. (Unutulmamalıdır ki bu bilgi yalnızca genel değerlendirmeye göre yapılmaktadır, siz başvurunuzu gerçekleştirmeden önce bankanızın web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.)

HANGİ BANKALARDAN GELİR BELGESİZ 10 BİN TL KREDİ ALINABİLİR

N Kolay Kredi: Aktif Bank’ın kampanya kolu olan N Kolay aracılığı ile siz de gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirsiniz. Bankanın avantajlı faiz oranlarının yanı sıra esnek ödeme seçenekleri de işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca bankadan dilerseniz gelir belgesiz olarak 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektesiniz.

Enpara.com: QNB Finansbank’ın kurduğu mobil bankacılık sistemi aracılığı ile erişebileceğiniz sayısız avantaj arasından yalnızca birisi gelir belgesiz kredi alabilmektedir. Banka gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alarak sunduğu 30 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi imkanının yanında düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri de sağlamaktadır.

Odeabank: Gelir belgesi talebi genel olarak müşteri bazında farklılık gösterse de gelir belgesi talep etme olasılığı düşük olan Odeabank’tan 50 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmeniz mümkündür.

CEPTETEB: Bugün gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası’nın mobil şubesi üzerinden yapacağınız 30 bin TL’ye kadar olan kredi başvurularında bankaya gelir belgesi ibraz etmeniz gerekmemektedir.

Şimdi siz de ilgili bankaların resmi web sitesi üzerinden detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Geri Ödemesiz Hibe Kredi Nedir Ve Nasıl Alırım? hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

YORUMLAR YAZ
  • Kefilsiz Gelir Belgesiz 10 Bin TL İhtiyaç Kredi Nasıl Alırım?2 sene önce
  • […] Şimdi asıl soruya gelelim. Hangi bankalar kefilsiz gelir belgesiz 10 bin tl kredi vermektedir? […]

  • Şubeye Gitmeden Aktif Banka 15000 TL kredi Başvurusu – Banka Kredi Bilgi Sistemi2 sene önce
  • […] müşterilerinin ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmaları için siteye girip, hemen başvur kısmına tıklayarak gerekli olan […]