• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  1.345,28
  % -1,46
 • BITCOIN
  455534,536
  % 1,61
 • ETHEREUM
  18903.89
  % 8,48

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Bankaların herhangi bir kesinti olarak akla gelen şeylerden birine bakıldığında hesap işletim ücreti gelmekte. Bankalar müşterilerinden 40 türk lirasından 150 türk lirasına kadar hesap işletim ücreti kesmekte. Hal böyle olunca müşteriler de hesap kesim ücreti almayan bankalara yönlenerek parasını korumak istemekte. Bizde sizler için hesap kesim ücreti almayan bankaları açıkladık

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Finansbank Enpara

Şubesiz bankacılık olarak alanında liderlerden biri olarak en gelişmiş bankacılık sistemi diyebileceğimiz enparada tüm işlerinizi online internet üzerinden veya mobilden yapabiliyorsunuz. Enpara ile eft ve havale ücreti haricinde herhangi bir hesap kesim ücreti de almamakta. Finansbank yapımı olan en para sloganı ile yer alan ifadelerde bugünden yarına hesap kesim ücreti yok sloganı ile müşterilerini kendine çekiyor. Şubesiz bir bankacılık işlemi olduğunda eğer hesap açtımak isterseniz internet sitesi üzerinden başvurunuzu yaparak, adresinize bir müşteri temsilcisinin gelmesi ile sözleşme yapıp hesabınızı aktif edebilirsiniz. Daha sonrasında da herhangi bir ücret temin etmeyeceklerinin güvencesini vererek açıkca bir şekilde sözleşmelerinde hesap kesim ücreti olmadığını da net bir şekilde açıklamışlardır.

Kuveyt Türk Senin Bankan

Kuveyt Türk girişimi olan senin bankanın sistemi de bir şubesiz bankacılıktır ve her türlü işleminizi internet üzerinden online bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz.  Eft ya da havale ücreti ödemeden işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz senin bankan sistemizde hesap kesim ücreti de bulunmamaktadır. Bir katılım bankası olan Kuveyt Türk, diğer hiçbir hesabında da herhangi bir hesap kesim ücreti de temin etmemektedir.

Yapı Kredi Nuvo

Yapı Kredi bankasının bir yapımı olan şubesiz bankacılık Nuvoda da hesap işletim ücreti bulunmamaktadır. Şubesiz bankacılık alanına hızlı ve büyük bir adım atan sitelerden biri Novo ile herhangi bir EFT veya havale ücretleri de bulunmaz.

Albaraka Türk Bankası

Albaraka Türk Bankası, 5 ocaktan sonra almış olduğu karar ile bu tarihten sonrasında herhangi bir hesap kesim ücretini kaldırmış ve müşterilerine hesap kesim ücreti temin etmeyeceğini, aynı zamanda yapacakları tüm eft ve havale işlemlerinin de ücretsiz olacağını açıklamıştır.