• AMERIKAN DOLARI
  7,3030
  % -0,03
 • %
 • ÇEYREK ALTIN
  666,22
  % 0,00
 • YARIM ALTIN
  1.332,45
  % 0,00
 • € EURO
  8,7877
  % -0,18
 • BIST 100
  1.527,45
  % 3,81
 • BITCOIN
  356584,282
  % 3,80
 • ETHEREUM
  11383.36
  % 7,54

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri

İş hayatının giderek farklı alanlara kaydığı günümüzde ilginç iş fikirleri arasında sizlerinde belki de ilk defa duyacağı ilginç işlerin olduğunu bu yazımızı okuduktan sonra görmüş olacaksınız. Son zamanlarda popüler olan ve getirisi son derece yüksek olan bu iş fikirlerinden bakalım hangisi size hitap ediyor?

Uzun Saçları Kestirerek Satmak

Günümüzde kadınların dış görünümüne verdiği önem giderek artmaya başladı. Özellikle de makyaj ve benzeri malzemelerin giderek yaygınlaşmasından sonra günümüzde ilginç iş fikirleri arasında uzun saçları kestirip satmak son derece revaçta olan işlerin başında geliyor. Açlık sınırı yüksek olan ülkelerde kadınların bakımsız olan saçları aslında bir cevher gibi değerli. Bakım görmeyen ve doğal renklere sahip olan bu saçları ünlü sanatçılar ve oyuncular satın alarak kendi saçlarına kaynak yaptırarak bu insanların para kazanmasını sağlamaktadır. Tabi burada yine insan tacirlerinin daha çok para kazanması da dikkat çeken konuların başında gelmektedir.

Elbise Giyerek Para Kazanmak

Henüz ülkemizde yaygın hale gelmeyen bu iş fikirlerinin genellikle Asya ülkelerinde en çok tercih edilen ek işler arasında olduğunu belirtmek istiyorum. Özellikle Çin ve Japonya gibi ülkelerde kadınların en çok tercih ettiği işlerin başında gelen yeni kıyafetleri giyerek reklamını yapmak ve para kazanmak işinden sizlerde para kazanma fırsatını yakında bulmuş olursunuz.

Vücudun Bazı Bölgelerine Reklam Almak

Yine Asya ülkelerinde popüler olmaya başlayan bu iş türünde özellikle genç kızlar en dikkat çeken yerlerine reklam alarak para kazanma fırsatını yakalamaktadır. Erkeklerin genellikle bayanlarda ilk baktığı noktaların başında gelen göğüs kısmı, bacak kısmı ve kalça kısımlarına birbirinden farklı reklam alan kadınlar son derece farklı bir ilginç iş fikrine sahip oldukları için maddi anlamda ciddi para kazanma fırsatını yakalamaktadır.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Aslında anne ve babaların en çok kızdığı konuların başında gelen oyun oynamanın günümüzde oldukça revaçta olan ek işler arasında olduğunu ve bu yüzdende ilginç iş fikri olarak maddi getirisi olduğunu belirtmek istiyoruz. Son zamanlarda giderek yaygın hale gelen bu iş fikirleri arasında kendinize en uygun oyunu seçerek sizlere para kazanma şansını yakından bulmuş olacaksınız. Seçtiğiniz ve popüler olan oyunları oynarak video izleme sitelerine yükleyip geniş bir takipçi kitlesi ve izlenmeye sahip olarak google adsense ile ve de oyun ile bilgisayar firmalarının reklamlarını alarak para kazanabilirsiniz.