• AMERIKAN DOLARI
  8,1041
  % -0,03
 • %
 • ÇEYREK ALTIN
  748,24
  % 0,00
 • YARIM ALTIN
  1.496,48
  % 0,00
 • € EURO
  9,6941
  % -0,06
 • BIST 100
  1.378,37
  % 0,18
 • BITCOIN
  511225,193
  % 4,52
 • ETHEREUM
  18525.84
  % 5,85

İnternet Bankacılığı Yapı Kredi

İnternet Bankacılığı Yapı Kredi

Müşterilerine hemen her alanda birçok kolaylıklar sunan Yapı Kredi bankası bu kolaylıklara bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Artık banka müşterileri internet bankacılığı Yapı Kredi sayesinde saatlerce banka şubelerinde sıra beklemek zorunda kalmayacaklar. İnternet bankacılığı sayesinde normal bir banka şubesinde yapabilecekleri hemen her işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedirler. Banka kullanıcıları internet bankacılığı ile artık evlerinde, iş yerlerinde, dışarda ya da seyahat halindeyken hemen her tür bankacılık işlemlerini yapabilmekteler.

Ayrıca internet bankacılığı ile günün her anı 7/24 işlemlerini özgürce halledebilmekteler. Artık sizde banka şubelerine ya da ATM’lerine gitmeden fatura ödeme, vergi borcu ödeme, havale, EFT, kredi kartı borcu ödeme, hesap ekstresi inceleme gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz. Eğer bireysel internet şubesi şifreniz yoksa ya da unuttuysanız, bankanın resmi sitesi üzerinden şifre al ya da şifremi unuttum butonlarını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı Yapı Kredi hesabınıza erişimde tek kullanımlık şifre kullanımı zorunlu olmaktadır. Banka müşterileri için güveliğe son derece büyük bir önem vermektedir.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığından Kredi Kartı Hesap Özeti

Birçok alanda başarılı hizmetlere imza atan Yapı Kredi Bankası müşterilerine internet bankacılığı ile birçok işlemi kolayca yapma olanağı sağlamaktadır. Özellikle adrese posta yoluyla gönderilen ve ormanlarımızın yok olmasına sebep olan kredi kartı hesap özetlerinin daha kolay şekilde öğrenilmesini sağlamıştır. Sizde internet bankacılığı sisteminiz üzerinden Yapı Kredi Bankası kredi kartı hesap özetinizi e-posta adresinize gönderilmesi talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi internet bankacılığı kredi kartı hesap özeti sayesinde sizde kredi kartı ile ilgili bütün bilgilerinizi rahatlıkla öğrenebilmektesiniz. Böylece adresinize hesap ekstresi istemeyerek doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Açma

Eğer Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz sizin için her şey çok daha kolay demektir. Yapı Kredi Bankası müşterileri bankacılık işlemlerin de daha en baştan 1-0 önde olarak başlamaktalar. Çünkü her daim müşterilerini düşünen ve bankacılıkla ilgili hemen her yeniliği müşterilerine yansıtan bir bankaları olmaktadır. Eğer bireysel internet bankacılığı şifreniz yoksa Yapı Kredi Bankası resmi sitesi üzerinden şifre al butonuna tıklayarak çok kolay bir şekilde şifre alabilmektesiniz.

Eğer kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. kimlik numaranızla da giriş yapabilmektesiniz. Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı hizmetlerinde tek kullanımlık şifre kullanılması zorunlu olmaktadır. Yapı Kredi internet bankacılığı açma başvuru işleminizi yaparken belirtmiş olduğunuz cep telefonunuza her sisteme giriş esnasında tek kullanımlık şifre gönderilecektir. Telefonunuza gelecek olan tek kullanımlık şifreyle girişinizi yaptıktan sonra bankacılık işlemleri adına hemen her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapıkredi İnternetn Bankacılığına Kredi Kartı İle Giriş Resimli Anlatım

E-Devlet İnternet Bankacılığı Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası e-devlet kapısına bireysel internet bankacılığı üzerinden doğrudan erişimi müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Artık sunulan bu hizmet sayesinde Yapı Kredi Bankası müşterileri ücretsiz bir şekilde e-devlet şifresine ihtiyaç duymadan giriş yapabilecekler. Böylece banka müşterileri e-devlet hizmetinin sunmuş olduğu 1200 aşkın işlemden kolayca yararlanabileceklerdir. E-devlet internet bankacılığı Yapı Kredi ile banka müşterileri bütün resmi belgelerine kolayca erişim imkânı bulmuş olmaktadır.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İndirme

Yapı Kredi Bankası müşterileri artık akıllı cihazlarında rahatlıkla bankanın internet bankacılığı uygulamasını kullanabileceklerdir. Android ve İOS tabanlı işletim sistemine sahip cihazların tamamında kullanılabilme özelliğine sahip uygulama ile artık mobil cihazlarınız üzerinden de bankanıza erişebileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Yapı Kredi internet bankacılığı indirme işlemini gerçekleştirmeniz olmaktadır. Cihazınızın tarayıcısından yükle.yapikredi.com adresine bağlanarak internet bankacılığı uygulamasını akıllı cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.