• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  1.365,27
  % -0,87
 • BITCOIN
  463133,743
  % 1,93
 • ETHEREUM
  18924.71
  % 6,20

İş Bankası Yeni Yıl Kredi Kampanyası

İş Bankası Yeni Yıl Kredi Kampanyası

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte birçok kurum farklı farklı kampanyalar oluşturmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde kişiler, birçok imkandan yararlanarak yeni yıla başlamaktadır.

Bu kampanyaları oluşturan kurumlar içerisinde İş Bankası da bulunmaktadır. Her yıl olduğu gibi İş Bankası, bu yılda ‘Yeni Yıl Kredi Kampanyası’ oluşturmuştur.

Düzenlenen bu kampanya sayesinde her tüketici, sağlanan cazip faiz ve uygun ödeme seçenekleri gibi avantajlardan yararlanmaktadır. İş Bankası’nın oluşturduğu Yeni Yıl Kredi Kampanyası sayesinde kişiler, yeni yılda ihtiyaç duyduğu nakit ihtiyacını karşılamış olacaktır.

İş Bankası Yeni Yıl Kredi Kampanyasının Özellikleri Neler?

Her ne kadar bu kredi ihtiyaç kredisi gibi görünse de kampanya olduğu için diğer kredilere göre farklı özelliklere sahip olmaktadır. Bunun başlıca nedenleri ise, faiz miktarları ve vade sayısıdır.

Alınan kredi miktarına göre faiz oranları değişiklik göstermektedir ve kişiler 60 aya varan vade sayısı imkanına sahip olmaktadır. İş Bankası’nın sunduğu Yeni Yıl Kredisi kampanyası kapsamında 25 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarında %1,42, 25-50 bin lira aralığındaki nakit ihtiyaçlarında %1,39, 50-100 bin lira aralığındaki nakit ihtiyaçlarında ise %0,5 faiz oranlarıyla kredi alabilmek mümkün kılınmıştır.

Bunların yanında bu kampanya kapsamında kredi almak isteyenlerin vade veya kredi miktarı fark etmeksizin %0,5 oranında tahsis ücreti de ödemesi gerekmektedir.

İş Bankası Yeni Yıl Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası’nın sunduğu bu kampanyadaki krediden yararlanmak isteyen kişiler belirlenen kanallar üzerinden kolayca başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu belirlenen kanallar oldukça fazladır ve kişinin başvuru yapmasını oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu kampanya 29.02.2020 tarihinde son bulacaktır. Bu tarihten önce başvuru yapmaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu krediye başvuru yaparken kullanabileceğiniz kanallardan birisi İşCep’tir. İşCep ana sayfasında ‘Krediler’ > ‘Anında Kredi Başvurusu’ bölümünden veya ‘Başvurular’ > ‘Anında Kredi’ bölümünden gerekli alanları doldurarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bir kanal ise İş Bankası İnternet Şubesi’dir. İnternet Şubesi sayfasında ‘Kredilerim’ > ‘Anında Kredi Başvuru’ bölümünden veya ‘Başvuru-Ürünler’ > ‘Anında Kredi Başvuru’ bölümünden kredi başvurusu gerçekleştirilebilir.

İsbank.com.tr’den de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz sayfanın hemen sol üst köşesinde yer alan ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklamak.

Bankamatikler aracılığı ile de bu başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün kılınmıştır. Bankamatiğin kartlı işlem menüsündeki ‘Daha Fazlası’ > ‘Başvurular’ > ‘Kredi’ bölümünden veya kartsız işlem menüsünden ‘Başvurular’ > ‘Kredi’ bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

SMS ile başvuru yapmak istemeniz doğrultusunda ise, mesaj metnine ‘NAKİT, TC. KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR bilgileri aralarında boşluk bırakılarak yazılıp ‘4402’ numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

İş Bankası Telefon Şubesi’nden ise, ‘0850 724 07 24’ numarasını arayarak başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz en yakın banka şubesine giderek de yüz yüze görüşerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sonrasında başvurunuz olumlu sonuçlandığında İşCep’ten ‘Krediler’ > ‘Kredim Hazır’ menüsünden sözleşmenizi onaylayarak, şubeye gitmeye gerek duymadan kredinizi  o an hesabınıza aktarabilir ve kullanabilirsiniz.

İş Bankası Maaş Müşterilerine Özel Yeni Yıl Kredisi Kampanyası

İş Bankası maaş müşterilerine özel olarak Yeni Yıl Kredisi oluşturmuştur. Bu kampanya kapsamında maaş müşterileri, diğer kişilere oranla daha düşük kredi fazi oranıyla krediden yararlanabilmektedir.

Yeni Yıl Kredisi kampanyası kapsamında İş Bankası maaş müşterileri, 25 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarında %1,39, 25-100 lira aralığındaki nakit ihtiyaçlarında %1,36 faiz oranı ile karşılaşmaktadır.

Bu kampanya yalnızca İş Bankası’nın maaş müşterileri için oluşturduğu bir kampanyadır. Maaş müşterisi olmayan kişilerin bu faiz oranlarından yararlanması asla mümkün değildir.