• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03
 • BITCOIN
  503567,250
  % 1,43
 • ETHEREUM
  19896.68
  % 1,51

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı

Ülkemizin ilk kurulan bankası olan Ziraat Bankası kurulduğu yıldan beri halkının yanında olmaktadır. Müşterilerinin hayat standartlarını yükseltmeyi kendisine ilke edinen banka, Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmeti sayesinde kullanıcılarına yep yeni bir hizmet alanı daha sunmuş olmaktadır. Banka müşterileri her tür işlemlerini mobil uygulama, internet bankacılığı ve birde telefon bankacılığı üzerinden kolaylıkla yapabilmektedirler. Ülkemiz genelinde belki de müşteri potansiyeli en çok banka olan Ziraat bankası hizmet kalitesini yükseltme adına her daim alt yapısını güçlendirmektedir.

Bu kadar fazla müşteri olan bankaya olan ihtiyaçta haliyle oldukça fazla olmaktadır. Bu yüzden banka şubelerinin haricinde mobil uygulaması, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı hizmetleri sağlamaktadır. Birçok banka kullanıcısına telefon bankacılığını daha iyi kullanabilmeleri için bizde yazımızı ele aldık. İstediğiniz takdirde bütün bankacılık işlemlerinizi hiç bankaya gitmeden evinizden oturduğunuz yerden yapabilmektesiniz. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası telefon bankacılığı ile bütün bankacılık işlemleriniz bulunduğunuz her ortamdan kolayca halledilebilmektedir.

İlk olarak Osmanlı zamanında 1863 yılında kurulan ve o günden bugüne halkımız güvenle hizmet veren Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmakta zorlananlar yazımızdan istifade edebilirler. Ziraat bankası müşterilerine sadece ülkemizde değil dünyanın birçok yerinde de hizmet vermektedir. New York, Londra, Bakü, Girne, Bağdat, Lefkoşa, Tiflis, Sofya, Karakum, Güzelyurt, Karaoğlanoğlu, İskele, Rodos, Gönyeli, Cidde ve Gümilcine başta olmak üzere daha birçok yerde şubeleri bulunmaktadır. Ziraat bankası her zaman çiftçilerin ve vatandaşlarının yanında olmuştur.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için makalemizi okuyabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine en hızlı bağlanma nasıl olur hepsi bu makalede.

ziraat bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma nasıl
Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sunulan telefon bankacılığı hizmetleri sayesinde, müşterileri şubelerde saatlerce beklemek zorunda kalmamaktadırlar. Havale EFT başta olmak üzere daha birçok işleminizi 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetleri üzerinden yapabilmektesiniz. Bu hizmet sayesinde güncel başvurularda bulunabilir, ödemelerinizi takip altına alabilir, geçmiş döneme ait yapılan bankacılık işlemleriniz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Özellikle telefon bankacılığı ile kayıp çalıntı gibi zorunlu hallerde çok hızlı bir şekilde işlem yapabilmekte ve kartlarınızı kullanıma kapatabilmektesiniz.

Ziraat Bankası kullanıcılarına 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 numaralı hatlar üzerinden telefon bankacılığı hizmeti sunmaktadır. Burada kayıp çalıntı durumunda ilk olarak bu işlem kodu söylenmektedir. Bu kodu girdiğinizde sizi doğrudan müşteri temsilcisine bağlayacaktır. Böylece Ziraat Bankası telefon bankacılığı sayesinde kartlarınız çok hızlı bir şekilde kullanıma kapatılacak ve güncel adresinize yenisi yönlendirilecektir. Yenisi gelene kadar bütün parasal işlemlerinizi kimliğiniz üzerinden banka şubelerinden kolayca gerçekleştirebilmektesiniz.

Ziraat bankası telefon bankacılığı hizmetlerinden bir diğeri de yine banka tarafından sizlere gönderilen kampanya bilgileri olmaktadır. Şayet size tanımlı kredi kampanyaları ile ilgili bir bilgilendirme e-maili almışsanız doğrudan telefon bankacılığı hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Yani telefon bankacılığı üzerinden yeni bir kredi ya da kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca kullanmakta olduğunuz kredi ya da kredi kartlarınız hakkında da bilgi alabilmektesiniz. Bunun yanında yine kredi kartlarınızın limitlerini ve hesap kesim tarihlerini de telefon bankacılık hizmetleri sayesinde değiştirebilmektesiniz.

Çok kolay bir şekilde kullanmakta olduğunuz kartlarınızın limitlerini artırıp azalttırabilmektesiniz. Bunun için yapmanız gereken tel şey Ziraat Bankası telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcinize bağlanarak isteğinizi iletmek olmaktadır. Telefon bankacılığı sayesinde döviz kurlarını takip edebileceğiniz gibi hesap açtırıp yine hesap kapattırabilmektesiniz. Ziraat Bankası bu noktada bütün müşterilerine elinden gelen kolaylığı sağlamaktadır. Burada belirtmiş olduğumuz bütün işlemleri ve daha fazlasını yine internet bankacılığı ve mobil uygulaması üzerinden de kolaylıkla gerçekleştirebilmektesiniz.

Tüm bankaların müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak istiyorsanız makalemiz ilginizi çekebilir.

YORUMLAR YAZ
  • İş Bankası Kredi Başvuru Takip – İnternet Bankacılığı ve Telefon Sorgulama2 sene önce
  • […] başvurusu takip işlemleriniz için kullanabileceğiniz bankacılık kanallarından birisi olan telefon bankacılığı ile de, kredi takibinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için Türkiye İş Bankası müşteri […]