• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  1.345,15
  % 1,10
 • BITCOIN
  434525,709
  % -3,41
 • ETHEREUM
  20449
  % 3,83

Ziraat Bankkart Combo Ne İşe Yarar ve Nerede Kullanılır?

Ziraat Bankkart Combo Ne İşe Yarar ve Nerede Kullanılır?

Son günlerde adı sıkça duyulan Ziraat Combo birçok kişi tarafından merak edilmektedir. En çokta Ziraat Bankkart Combo ne işe yarar ve nerede kullanılır sorusunun cevabı araştırılmaktadır. Bankkart Combo, içerisinde hem banka kartı hem de kredi kartı özelliklerini bir arada bulunduran kart olma özelliğine sahiptir. Kısaca artık yanınızda tek bir kart taşıyarak hem banka kartına hem de kredi kartına sahip olmuş oluyorsunuz.

Aslında çok fazla kredi kartı işi içerisine girmeyen Ziraat Bankası bu hamlesiyle adeta bir devrim yapmış oldu. Artık Ziraat Bankası kendi kredi kartını üretmiş ve müşterilerine sunmuş oldu. Ziraat Bankası Bankkart Combo çalışmalarına 2011 yılında başlamış bulunmaktaydı. Alışveriş merkezlerinde Bankkart Combo ile yapacağınız alışverişlerde sizlere kredi kartı mı yoksa banka kartı mı diye sorulacaktır. Böylece Ziraat Bankkart Combo ile ister kredi kartınız üzerinden isterseniz de hesabınızdaki bakiyeniz üzerinden alışveriş yapabilmektesiniz.

Bankkart Combo Özellikleri

Ziraat bankasının kredi kartı olan Maximum gibi aynen bankart combo ile de internetten alışveriş yapabilir ve Ziraat ATM’lerinden para çekebilirsiniz. Kullandığınız bankart combo sizlere birçok combolira biriktirecek ve biriken bu liralarınızı alışverişlerinizde kullanabileceksiniz. Kartın bir yüzü banka özelliği görürken, diğer yüzü de kredi kartı özelliğine sahip olmaktadır.Ziraat bankası’nın bu yeni kredi kartı ile Maximum kredi kartı arasında aslında öyle çok fazla da bir fark bulunmamaktadır. Sizler için araştırdığımız bankart combo birbirinden farklı 7 konsept ile müşterilerinin karşısına sunulmuştur.

 • Bankkart Combo
 • Bankkart Combo Gold
 • Bankkart Combo Platinum
 • Bankkart Başak
 • Bankkart Genç
 • Bankkart Girişimci
 • Bankkart Business
Ziraat Bankkart Combo Özellikleri

Sizlere yazmış olduğumuz konseptlerden Ziraat Bankart Combo ile bankart gold arasında esasen gözle görülür bir fark bulunmamaktadır. Ancak Bankkart combo platinum diğerlerine göre bariz farklı ayrıcalıklar sunmaktadır. Ferdi yardım, konut yardım ve araç yardım gibi özelliklere sahip olmaktadır.

Ziraat Bankkart Combo Kumbara ve Combolira

Ziraat Bankası çıkarmış olduğu bu kart ile iki yeni uygulamayı da hayata geçirmiş bulunmaktadır. Bu uygulamalar bankart combo kumbara ve combolira olmaktadır. Siz bankart combo ile alışveriş yaptıkça combo kumbaranızda puanlarınız birikmektedir. Kumbaranızda biriken puanlara da combolira denilmektedir. Birazdan yazacağımız banka ile anlaşmalı noktalarda combolira’larınızı rahatlıkla harcayabilmektesiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

Eğer sizde Ziraat Bankart Combo başvuru yapmayı düşünüyorsanız bunun için birkaç tane farklı yol bulunmaktadır. Bu kartı almak için banka şubelerinden, internet bankacılığından, telefon bankacılığından ve SMS yolu ile başvuru talebinizi iletebilmektesiniz. Bunların arasında da yine en basit olanlarından bir tanesi doğrudan SMS ile başvuru yöntemi olmaktadır.

SMS yöntemi ile başvuru için yapmanız gereken; COMBO yazıp boşluk bırakın ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazın. Mesajınızı 4757’ye gönderin. Banka müşteri hizmetleri size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. 

Ziraat Bankkart Combolira Nerede Kullanılır?

Birçok alışveriş sitesinde ve mağazalarda combolira kullanılabilmektedir. Combolira geçen mağazaların en başında; Teknosa, tatilsepeti, şok marketler, Turkish Airlines, tatil.com, Türk Hava yolları, tudors, uğur, Vestel, toyzzshop, vatan bilgisayar, Vakko gelmektedir. Yine Ziraat Bankart combolira nerede kullanılır için; tatilbudur.com, ramsey, pidem, porland, oxxo, mondi, onur air, nestle, lescon, KVK, LCWaikiki, karaca, kemaltanca, hepsiburada, Kamil Koç, epttavm, ebebek, de facto, çiçek sepeti gibi noktalarda kullanılabilmektedir.

Yine combolira’larınızı rahatlıkla hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11, epttavm gibi birçok alışveriş sitesinde de rahatlıkla kullanabilmektesiniz. Petrol ofisi, Opet ve Slell’de de yine combolira’larınız kullanılabilmektedir.